FPP Blog

Recesja trwa

Recesja trwa

Recesja jest oczywista, gdy odtrąbią ją nawet najbardziej spóźnione media. Stoimy u progu olbrzymich zmian społeczno-ekonomicznych.

czytaj dalej
Świat po 2022 roku… cz.1

Świat po 2022 roku… cz.1

…jest to zaledwie wierzchołek góry lodowej. Pierwszy kryzys w ocenie autora to ten gospodarczy, a drugi to kryzys percepcji kryzysu, czyli całkowite rozproszenie uwagi czy debaty publicznej na ten temat. W rezultacie potencjalne skutki są jeszcze bardziej dotkliwe dla większości populacji.

czytaj dalej

Witaj na blogu FPP Group

Krótkie i częściej publikowane treści dotyczące zarządzania majątkiem, podatków, inwestycji znajdziesz na naszych profilach w popularnych sieciach społecznościowych (linki powyżej).

Nie ma nas na YouTube, Tiktoku i Instagramie.
Nie wiemy czy tam będziemy.

Zaglądając tutaj znajdziesz przemyślenia, analizy, informacje, które są pochodną naszej codziennej praktyki. Często w raportach i podczas spotkań roboczych nad strategiami majątkowymi odnosimy się do publikowanych tu treści. Wpisy konstruowane są tak, by były użyteczne dla Klientów i Gości. Nie prowadzimy, żadnej aktywności reklamowej ponieważ nasza model biznesowy polega na pomnażaniu pieniędzy a nie liczby Klietnów – wpisy pozwalają zweryfikować stawiane predykcje.

Dotychczas wpisy na blogu były nieusystematyzowane – pracujemy nad nową formułą i opcją z newsletterem. Oczywiście w drugiej i trzeciej kolejności… W pierwszej zajmujemy się portfolio własnym i Klientów. 😉

Chcesz się skontaktować?

FPP Blog w sieci:

Nasze publikacje możesz znaleźć także tutaj:

FinansoweBlogi.plBiura-rachunkowe.waw.pl

Polecane wpisy:

#inwestycje

AI. Co i jak …na tym zarobić?

AI. Co i jak …na tym zarobić?

GPT-3 o najnowocześniejszy model sztucznej inteligencji od Open AI do przetwarzania języka. Przetworzy znacznie więcej – rzeczywistość.

Kontakt z nami:

Telefon, e-mail, spotkanie, wideorozmowa.

biuro@fppgroup.pl

(84) 307-03-70

Marszałkowska 53/5, 00-676 Warszawa

Świętego Mikołaja 61-62/6, 50-127 Wrocław

Kolegiacka 18/7, 22-400 Zamość

Pon.-Pt. : 10:00-16:00, Sob. - Nd. : Odpoczywamy