Na co dzień nie ma zbyt wiele czasu by dostrzec progres, zwłaszcza jeśli jest organiczny, stopniowy. Dzisiaj, przy okazji małego sukcesu i wyróżnienia, jakim jest miejsce FPP Group, na podium, wśród najlepszych biur rachunkowych wg serwisu Oferteo.pl, chcemy zatrzymać się na chwilę, podzielić krótką historią i podziękować wszystkim naszym Klientom za okazane zaufanie i aktywny udział w rozwoju FPP Group.

Garść historii.

Rok 2014 i 2015:

Usługi rachunkowe wprowadziliśmy do oferty stosunkowo niedawno, bo sierpniu 2014 roku. Był to planowany krok, na drodze do stworzenia najbardziej kompleksowego środowiska dla rozwoju biznesu i pomnażania majątku. Rok 2015 był okresem dynamicznego, ale skalkulowanego, wzrostu portfolio w tym segmencie (usługi rachunkowe) i wzmożonej aktywności ofertowej po naszej stronie. Nie wydawało nam się to zaskakujące, gdyż włożyliśmy wiele energii w wejście w nowy segment rynku. Opłaciło się, bo udało nam się szybko wypracować grupę Klientów umożliwiającą stworzenie silnego ramienia FPP Group. Warto odnotować, że w zdecydowanej większości współpraca księgowo-rachunkowa została z sukcesem rozszerzona o inne usługi z oferty FPP (doradztwo gospodarcze, doradztwo finansowe, doradztwo podatkowe, pośrednictwo, optymalizacja umów finansowych, obsługa prawna, itd.)

Rok 2016:

Przed startem 2016 roku rozpoczęliśmy przygotowanie infrastruktury do doskonalenia oferty usług księgowych rezygnując niemal zupełnie z działań ofertowych. Plan był prosty: doskonalimy współpracę z Klientami, którzy na nas postawili, by w kolejnych latach móc budować na stabilnym fundamencie.

Pomimo to, praca, którą wykonywaliśmy „na starcie” zwróciła niesamowity plon: w 2016 wzrost portfolio Klientów Biznesowych FPP Group wyniósł: +122% r/r! 

To nie koniec powodów do satysfakcji, blisko 87% naszych nowych Klientów to firmy i osoby fizyczne, które trafiły do nas z polecenia innych Klientów. Nigdy nie prosimy o polecanie naszych usług „zaliczkowo”, wierzymy, że naszym podstawowym zadaniem jest wypracowanie najwyższej jakości, dlatego jeszcze większą radość sprawia fakt, że Usługi Rachunkowe FPP Group to przedsięwzięcie, które rośnie organicznie.

Rok 2017:

Dopiero świętowaliśmy Nowy Rok, a za chwilę będziemy zamykać pierwszy kwartał 2017.

Rozpoczynamy kilka ambitnych projektów, ale już na tym etapie, po pierwszych rozmowach ofertowych wiemy, że wzrost portfolio Klientów Biznesowych w roku 2017 wyniesie co najmniej +200% r/r (w tym 100% Klientów poleconych!). To nasza najlepsza motywacja, reklama i wizytówka.

Kończąc, dziękujemy raz jeszcze za Państwa zaufanie i wsparcie naszej idei. Dziękujemy też za wyróżnienie Oferteo.pl!

ZESPÓŁ FPP GROUP